Fotoalbumas šeimai

Turiu prisipažinti,  #šeimos albumas – mūsų vizualioji atmintis. Ji primena mums mūsų artimus santykius, kartu nugyventus metus, praleistas akimirkas ir svarbius įvykius šeimoje. Tie prisiminimai atskleidžia mūsų šeimyninius ryšius ir primena patirtas emocijas. O kokios jos? – apmaude vienas, tai užsimiršta.

Vis dėlto, mes prisimename, tik o keistybių keistenybe, skirtingai ir skirtingus dalykus, netgi šeimoje. Vaikai atsimena pasakiškai skanius, o tėvai – varvančius ant baltų marškinėlių, ledus. Vaikai prisimena fantastiškus purslus, o tėvai – visiškai permirkusius batus, įtampą ir šaltį. Sūnus prisimena – megztinis buvo mėlynas su lėktuvu, o mama, tiesiog – raudoną…

Kodėl taip atsitinka? Pacituosiu mintis iš knygos, rašančios apie tai kaip veikia mūsų „makaulė“ : „Prisiminimų priešas – anaiptol ne laikas, jų priešas – kiti prisiminimai. Kiekvienas naujas įvykis lemia tai, kad randasi …. vis nauji sąryšiai tarp neuronų.

Blankstantys prisiminimai mums patiems tokie neatrodo. Mums susidaro įspūdis, ar bent taip įsivaizduojame, kad atmintyje išlieka visas vaizdas. … Dabartis ima spalvinti praeitį vienokiais ar kitokiais atspalviais – niekur nuo to nesidėsime. Vieną ir tą patį įvykį įvairiais savo gyvenimo etapais suvoksime šiek tiek vis kitaip.“

O koks fotografijos vaidmuo? Sakyčiau ji padeda mūsų atminčiai subtiliom nepaneigiamom detalėm. Darant šeimynines foto sesijas, nepaprastai svarbios labai asmeniškos detalės ir aplinka, svetimi rekvizitai – melaginga apgaulė. Tai ypač krenta į akis prabėgus metams. Ir jei atrodo, kad visi asmeniški dalykai yra nuobodūs ar pernelyg kasdieniški (jog būtų fotografuojami), patikėkite, svetima fotografo akis gali pamatyti visai ką kita.

 


portretas10 Mat Pages52portretas10 Mat Pages53portretas10 Mat Pages54portretas10 Mat Pages55portretas10 Mat Pages56portretas10 Mat Pages57portretas10 Mat Pages58portretas10 Mat Pages59portretas10 Mat Pages510portretas10 Mat Pages511portretas10 Mat Pages512portretas10 Mat Pages513


Fotosesijos trukmė – nuo 30 min. iki 1 valandos.
E-nuotraukos – fotosesijos nuotraukos retušuojamos ir persiunčiamos elektroniniu būdu.
Foto knygos maketas – viršelio ir knygos vidaus maketavimas.
Tai nuotraukų paruošimas spausdinimui, jų atranka, siužeto kūrimas, nuotraukų išdėstymas tam tikrame formate ir jų sekos suvaldymas plėtojant siužetą bei išlaikant visos foto knygos stilistinį vientisumą ir kompoziciją.
Foto albumas – tai ant profesionalaus archyvinio popieriaus sodriai įsigeriančiais dažais atspausdintos nuotraukos. Knyga gali būti lanksčiais arba kietais viršeliais, 18×18 cm., 20×25 cm. arba 25×20 cm., 33×28 cm. formatais.
Naudojamo popieriaus ProLine Uncoated paviršius turi taip vadinamą „kiaušinio lukšto“ tekstūrą pavadinimu Mohawk Superfine Uncoated, jį gamina popieriaus fabrikas vienas iš labiausiai gerbiamų tarp fotografų ir dizaino atstovų, mat patenkina reikliausius jų lūkesčius.

Mes taip pat norime suteikti malonumą jums džiaugtis nepriekaištinga #fotoalbumo kokybe, kuri pasiekiama subtilumus perteikiančio, ypatingą paviršių turinčio popieriaus pagalba. Jis minkštas (lyginant su fotopopieriumi naudojamu fotoknygų gamybai), lengvas ir malonus akiai bei prisilietimui.


Kviečiame šį užsiėmimą patikėti  puikiai savo sritį išmanantiems žmogėnams. fotobalionelis@gmail.com

 

 

 

 

 

About fotobalionelis

Fotografija, Fotoalbumų maketai, emotion photography, portrait photography

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: