kontaktai / contact

 

      Giedrė

mob. tel.: +37068161978

el. paštas: fotobalionelis@gmail.comKiekviena akimirka gaudoma ir fiksuojama naudojant natūralią šviesą (dažniausiai). Fotografuojant portretą, unikalų žvilgsnį jam suteikia įprasta, natūrali aplinka namuose ar kokiame paslaptingame parke…na arba vietelėje, kur vyksta patys svarbiausi dalykai pasaulyje…
Tai turėtų būti Jūsų ir Jūsų vaikelio ar pulko vaikų mėgstama vieta, kur jiems smagu žaisti, kvailioti, džiaugtis. Aš nežinau kas tai tiksliai, o Jūs tikrai turbūt žinot… Greičiausiai tai erdvios vietos su mažyčiais užkaboriais pasislėpti, arba ten kur galima ramiai sau pasistatyti namą iš pagalių ar tiesiog išbrėžus smėlyje ribas. Kur galima ramiai sau gerti arbatą ir vaišintis sausainiukais. Ir dar daryti daugybę įdomiausių dalykų…, kurių aš net negaliu susapnuoti.
Šiuos dalykus turbūt ir maloniausia prisiminti, kai tau jau… na tarkim smagiau pasėdėti ir paskaityti negu lakstyti į visas puses ir juoktis, juoktis…, kai jau ant savo rankų sūpuoji naują angelą. Tuomet prisimeni ir nori papasakoti apie savo vaikystės smagumus: koks Tu buvai, kaip skraidei padebesiais, kaip keliavai per smėlio kalnus, tiesei kelius, statei pilis, mušei lemiamus įvarčius, valgydinai, rengei ir migdei katinus, buvai galingiausias šalies burtininkas ir t.t.
Senuose albumuose visa tai slypi…
Jei labai svarbu kaina, kol kas ji – nuo 70 Eur. 🙂